امروز : دوشنبه 04 تیر 1397
   
  • رییس فدراسیون گلف: برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان در خور شان حماسه سازان بود

   رییس فدراسیون گلف: برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان در خور شان حماسه سازان بود

   رییس فدراسیون گلف مراسم تقدیر از قهرمانان المپیک و پارالمپیک ریو و قهرمانان سال 94 را در خور شان حماسه سازان ورزش ایران عنوان کرد.

   کیکاووس سعیدی در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، برگزاری مراسم تقدیر از قهرمانان المپیک و پارالمپیک ریو و قهرمانان سال 94 را بسیار خوب و در خور شان حماسه سازان ورزش کشور در رویدادهای مهم بین المللی دانست.
   رییس فدراسیون گلف ادامه داد: مراسم باشکوهی با حضور رییس جمهور برزگزار شد که حضور دکتر روحانی آن هم در روزهای پایانی سال نشان از توجه و اهتمام دولت به ورزش داشت که بدون شک موجبات افزایش انگیزه قهرمانان را در رویدادهای پیش رو فراهم می کند.
   وی تصریح کرد: تلاش قهرمانان ورزش ایران به دلیل اهتزاز پرچم مقدس کشوورمان و طنین سرود ایران عزیز بسیار ارزشمند است و مراسمی که برگزار شد نیز شایسته این حماسه سازان ورزشی بود.
   کیکاووس سعیدی پیگیری های دکتر سلطانی فر در برگزاری مراسم شایسته برای افتخارآفرینان ورزش کشور را ستایش کرد و اظهار داشت: با تدابیر وزیر ورزش و جوانان فرآیند حرکتی ورزش در ابعاد سلامت و قهرمانی به پیش خواهد رفت.
   او گفت: برگزاری مراسم بر اساس آنچه دولت تعهد کرده بود اتفاق خوبی بود که در ماه پایانی سال برگزار شد و قطعا سرعت رشد ورزش با حضور دکتر سلطانی فر در سال آینده بیشتر خواهد شد و شدت خواهد گرفت.
   وی گفت : توسعه و ترویج گلف همچنان در برنامه های ویژه فدراسیون قرار دارد و در این راستا با توجه به اهمیت حمایت بخش خصوصی به منظور رونق بیشتر این رشته در تلاش هستیم حضور سرمایه گذاران و بخش خصوصی بیشتر از قبل صورت گیرد تا شرایط پیشرفت، بهتر از گذشته مهیا شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 13,638,592
تعداد بازدید امروز : 18,884
تعداد بازدید دیروز : 26,883
آخرین به روزرسانی : 1397/04/04