امروز : یکشنبه 06 خرداد 1397
   
  • داورزنی: تا سه ماه آینده حق پخش را برای فوتبال می گیریم

   داورزنی: تا سه ماه آینده حق پخش را برای فوتبال می گیریم

   معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: در تعامل با سازمان صدا و سیما تا سه ماه آینده حق پخش تلویزیونی را برای فوتبال می گیریم.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از ایرنا، «محمد رضا داورزنی» روز چهارشنبه در مجمع سالانه فدراسیون فوتبال گفت: بحثی جدی را با صدا و سیما درباره حق پخش تلویزیونی داریم و این موضوع را به صورت قانونی و کارشناسی دنبال کنیم تا فوتبال سهم خود را دریافت کند.
   وی گفت: موفقیت های فوتبال حاصل کار همه است و نیاز به تعریف ندارد. البته ادامه موفقیت های تیم ملی فوتبال و قرار گرفتن جزء بهترین های بدون جنگ و دعوا داخلی و با نظم و انسجام و تعامل بدست می آید.
   معاون وزیر ورزش و جوانان افزود: وقتی حال فوتبال خوب است، حال ورزش کشور خوب خواهد بود. زیرا سایر رشته ها به اندازه فوتبال اثرگذار نیست. آنچه نمادکلی این موفقیت ها است، موفقیت های تیم ملی فوتبال بزرگسالان است که ویترین زحمات مسئولان و مدیران این بخش است.
   وی ادامه داد: برای رسیدن به آرامش و همدلی در فوتبال نمی توان آن را به صورت جزیره ای اداره کرد.
   داورزنی گفت: شرایط امروز ورزش کشور و تدبیری که در حوزه دولت شکل گرفته است، سبب ایجاد تعامل خوبی بین وزارت ورزش و جوانان، دولت و فدراسیون فوتبال برای موفقیت تیم ملی است.
   معاون وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه فدراسیون فوتبال خلاف گفته ها، جدا از سایر دستگاه ها و ارگان ها نیست، افزود: هیچ یک از دستگاه ها و ارگان ها را نمی توان جزیره ای اداره کرد و باید بپذیریم که همه در یک کشتی نشسته ایم و هیچکدام از ارگان ها مانند دولت، وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال، کمیته ملی المپیک و صدا و سیما برای خودشان کار نمی کنند.
   وی با اشاره به اینکه بیشتر آسیب هایی که دیده ایم، عمدتا از درون خودمان بوده است، اظهار داشت: بیشتر این آسیب ها به دلیل ارتباطات گسترده بیرون از زمین فوتبال بوده است.
   معاون وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه این وزارتخانه و مردم حساسیت خاصی روی فوتبال دارند، افزود: نقش وزارتخانه حمایتی است و تصمیمات و برنامه ریزی ها را فدراسیون انجام می دهد. ولی هرجا نیاز به کمک باشد وزارت ورزش و جوانان در کنار فدراسیون فوتبال است.
   داورزنی گفت: تلاش وزارت ورزش و جوانان این است که مسیر حرکت فدراسیون ها را با اصلاح برخی قوانین و آیین نامه هموارتر کند. یکی از مهم ترین مسایلی که دنبال می کنیم نظام جامع باشگاه داری است.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,849,644
تعداد بازدید امروز : 1,689
تعداد بازدید دیروز : 21,749
آخرین به روزرسانی : 1397/03/06