امروز : یکشنبه 06 خرداد 1397
   
  • داورزنی در مجمع عمومی فدراسیون فوتبال:

   گزارش مالی فدراسیون فوتبال مشکلی نداشت

    گزارش مالی فدراسیون فوتبال مشکلی نداشت

   معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: حسابرس قانونی فدراسیون فوتبال، عملکرد مجموعه حساب های این فدراسیون را خوب و بدون مشکل اعلام کرد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از ایرنا، «محمدرضا داورزنی» روز چهارشنبه در حاشیه مجمع عمومی فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران گفت: البته در گزارش حسابرس بندهایی بود که اعضا مجمع باید اظهار نظر می کردند و بعد از آن خزانه دار فدراسیون گزارش خود را مطرح کرد. اما امروز آن چیزی را که از حسابرس قانونی شنیدیم، کلیه حساب ها، دریافت و پرداخت مشکلی نداشت.
   وی ادامه داد: در مجموع مجمع خوبی بود و صحبت های مطرح شده در جهت تعامل بیشتر بین صدا و سیما، وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال بود که این تعامل کمک می کند مسایل و مشکلاتی را که باشگاه ها با صدا و سیما دارند را حل کنیم، چرا که یکی از دغدغه های فوتبال استفاده از ظرفیت های موجود و تامین منابع مالی است.
   معاون وزیر ورزش و جوانان با اشاره به مسئولیت ها و محدودیت های صدا و سیما گفت: با عنایت به تعاملی که وزارت ورزش و جوانان با صدا و سیما برقرار کرده، ماموریت دارم که بتوانیم در کمیته کارشناسی راهکار مناسبی را برای عملیاتی کردن این هماهنگی ها و تعاملات ایجاد کنیم و به هیات های استانی نیز قول دادیم که در مدت دو تا 3 ماه آینده با هفمکری وزارت ورزش و جوانان و صدا و سیما شرایط بهتری را فراهم کنیم.
   وی در خصوص تغییر هیات مدیره باشگاه های پرسپولیس و استقلال نیز گفت: اکنون در شرایطی هستیم که این دو باشگاه با توجه به حضور در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر، نیاز به آرامش بیشتری دارند و هر دو به عنوان باشگاه های ملی مورد توجه جدی مردم هستند و هر چند که سایر باشگاه ها نیز مورد توجه هستند و از سوی دیگر سرخابی ها در عرصه هواداری بیشترین طرفداران را دارند.
   وی بیان داشت: هواداران دو باشگاه با حساسیت بیشتری مسایل آنها را دنبال و رصد می کنند و مردم آرامش را در این دو باشگاه انتظار دارند تا به نحو احسن کارشان را انجام دهند.
   معاون وزیر ورزش و جوانان در خصوص استعفای یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال نیز گفت: تاکنون استعفایی برای وزارت ورزش و جوانان نیامده و از سوی در هر هیات مدیره ای سلایق و اختلاف نظر وجود دارد و این مختص به دو باشگاه استقلال و پرسپولیس نیست، اما آن چیزی که وزارت ورزش و جوانان انتظار دارد، تعامل حداکثری است. متاسفانه اختلاف نظرها به رسانه ها کشیده می شود و منجر به ایجاد حاشیه می شود که این امر برای دو باشگاه خوب نیست.
   وی همچنین با اشاره به کسر بودجه فدراسیون های ورزشی یادآور شد: در سال آینده از محل 27 صدم درصدی که به ورزش می رسد، وزارت ورزش دستش برای کمک به هیات ها و فدراسیون ها بازتر خواهد بود.
   مجمع عمومی فدراسیون فوتبال امروز چهارشنبه با 59 نفر از اعضا مجمع در آکادمی ملی المپیک برگزار شد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,849,634
تعداد بازدید امروز : 1,679
تعداد بازدید دیروز : 21,749
آخرین به روزرسانی : 1397/03/06