امروز : دوشنبه 07 خرداد 1397
   
  • به ریاست معاون ساماندهی امور جوانان:

   دومین جلسه شورای سیاستگذاری شیراز پایتخت جوانان جهان اسلام برگزار شد

   دومین جلسه شورای سیاستگذاری شیراز پایتخت جوانان جهان اسلام برگزار شد

   معاون ساماندهی امور جوانان گفت: انتخاب شیراز به عنوان پایخت جوانان جهان اسلام یک فرصت بزرگ است که باید با برنامه ریزی صحیح در جهت معرفی هر چه بهتر کشورمان به جهانیان بهره برداری شود.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان دومین شورای سیاستگذاری شیراز پایتخت جوانان جهان اسلام به ریاست معاون ساماندهی امور جوانان و با حضور اعضای این شورا در ساختمان شماره 2 وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
   در این جلسه رستمی ضمن تاکید بر اهمیت این رخداد بین المللی عنوان داشت: باید از این فرصت در جهت معرفی هر چه بهتر کشورمان به جهان استفاده کنیم و این مهم تنها با برنامه ریزی صحیح ممکن می شود.
   وی تاکید کرد: انتظار من از مسئولین ستادی و اجرایی این است که در انتخاب برنامه ها و هماهنگی های لازم دقت و ظرافت لازم را به کار ببرند.
   معاون ساماندهی امور جوانان همچنین بر اهمیت اطلاع رسانی در این خصوص تاکید کرد و افزود: نقش رسانه ها در این زمینه بسیار پررنگ است و مسئولین این برنامه باید از ظرفیت رسانه های مختلف حداکثر استفاده را داشته باشند.
   در این جلسه همچنین مدیر کل استان فارس گزارشی از اقدامات انجام شده در این خصوص ارائه داد و افزود: کلیه برنامه های پیش بینی شده در قالب یک سند جامع تجمیع شده است که پس از اعلام نظر مسئولین ستادی آماده اجرا خواهد شد همچنین در گام اول پیش بینی یک جشنواره عکس شیراز را داریم که اطلاعات کامل آن به زودی در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,893,700
تعداد بازدید امروز : 19,267
تعداد بازدید دیروز : 26,478
آخرین به روزرسانی : 1397/03/07