امروز : جمعه 28 دی 1397
   
  • به ریاست معاون ساماندهی امور جوانان برگزار شد:

   جلسه بررسی اشتغال جوانان

   جلسه بررسی اشتغال جوانان

   جلسه بررسی اشتغال جوانان با حضور مسئولین حوزه جوان و مسئولین حوزه اشتغال برگزار شد.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان صبح امروز جلسه بررسی وضعیت اشتغال جوانان با حضور مسئولین حوزه ساماندهی امور جوانان و جمعی از مسئولین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ساختمان شماره 2 وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
   رستمی در توضیح اولویت موضوعی این جلسه عنوان داشت: در تبصره 4 ماده 94 قانون برنامه ششم توسعه که برای اولین بار در سال 96 تصویب شد مقرر شده است 5/1 منابع درآمدی این ماده قانونی در زمینه اشتغال و ازدواج جوانان هزینه شود و این وظیفه بر عهده وزارت ورزش و جوانان محول شده است.
   وی تصریح کرد: هدف از برگزاری این جلسه هم اندیشی مسئولین حوزه اشتغال و مسئولین حوزه جوانان برای هزینه صحیح و برنامه ریزی شده این بودجه در امور اشتغال جوانان است.
   معاون ساماندهی امور جوانان در ادامه به ظرفیت های حوزه جوانان اشاره کرد و اظهار داشت: در حوزه جوانان 3 ظرفیت عمده وجود دارد اول سازمان های مردم نهاد جوانان هستند که می توان با تقویت و حمایت از آنها پایداری و اثرگذاری این سازمان ها را بالا برد، دوم مراکز مشاوره ازدواج و خانواده است که البته این ظرفیت در زمینه برنامه ریزی برای ازدواج جوانان کاربردی تر است و سوم مراکز رشد اجتماعی در قالب خانه های جوان است که می توان با تملکی کردن خانه جوان بر کیفیت و تداوم آن تاثیر گذاشت.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 18,287,877
تعداد بازدید امروز : 5,494
تعداد بازدید دیروز : 10,684
آخرین به روزرسانی : 1397/10/28