امروز : دوشنبه 07 خرداد 1397
   
  • معاون ساماندهی امور جوانان:

   ۴۵ خانه جوان در سراسر کشور تاسیس شد

    ۴۵ خانه جوان در سراسر کشور تاسیس شد

   معاون ساماندهی امور جوانان به برخی از اقدامات انجام شده در طول سال 95 اشاره کرد و افزود: تاسیس خانه‌های جوان ابتکار جدید دولت بود و تا کنون 45 خانه جوان راه اندازی شده است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان محمدرضا رستمی به تشریح برخی اقدامات صورت گرفته توسط معاونت ساماندهی امور جوانان در سال گذشته اشاره کرد و عنوان داشت: از جمله اقدامات مهم در این سال تاسیس خانه های جوان در سراسر کشور بود و خوشبختانه از ابتدای سال گذشته تا کنون توانستیم 45 خانه جوان که 31 مورد در مراکز استان ها و 14 مورد در شهرستان ها بود را تاسیس کنیم.
   وی این اقدام را ابتکار جدید دولت برشمرد و همچنین در خصوص توسعه سازمان های مردم نهاد جوان افزود: از دیگر کارهای انجام شده افزایش چشم گیر سازمان های مردم نهاد جوان بوده است که در دولت یازدهم تعداد این سازمان ها از 50 مورد به 2 هزار مورد رسید.
   رستمی اظهار داشت: ارتقاء مراکز مشاوره ازدواج و خانواده به 200 مرکز و همچنین افزایش حدود چهار برابری مبلغ وام ازدواج از سال 92 تا 95 دیگر اقدامات این معاونت بوده است.
   معاون ساماندهی امور جوانان با اشاره به میزان اعتبارات حوزه جوانان در گذشته عنوان کرد: خوشبختانه با حمایت های دولت یازدهم توانستیم منابع مالی بسیار ضعیف حوزه جوانان را افزایش دهیم که این اتفاق بسیار مبار کی است.
   وی همچنین به طرح های حمایتی سمن های جوان اشاره کرد و افزود: تلاش ما بر این است که به زودی تعداد سازمان های مردم نهاد جوانان به 5000 مورد برسد و همگی این سازمان ها ثبت حقوقی شده و شناسه ملی داشته باشند تا امکان حمایت از طرح های آنها ارتقاء یابد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,893,705
تعداد بازدید امروز : 19,272
تعداد بازدید دیروز : 26,478
آخرین به روزرسانی : 1397/03/07