امروز : چهارشنبه 02 خرداد 1397
   
  • همزمان با سفر رئیس جمهور به استان فارس

   ورزشگاه پارس چهارمین ورزشگاه بزرگ کشور پنجشنبه توسط دکتر سلطانی فر افتتاح میشود

    ورزشگاه پارس چهارمین ورزشگاه بزرگ کشور پنجشنبه توسط دکتر سلطانی فر افتتاح میشود

   همزمان با سفر استانی رییس جمهور به استان فارس، قرار است روز پنجشنبه 31 فروردین ماه ،ورزشگاه 50 هزارنفری پارس شیراز توسط دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان افتتاح گردد. این ورزشگاه چهارمین ورزشگاه بزرگ کشور پس از آزادی، یادگار امام و نقش جهان است.

   به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل ازروابط عمومی شرکت توسعه، مصطفی مدبر اظهار داشت: همزمان با سفر استانی ریاست محترم جمهور جناب آقای دکتر روحانی به استان فارس، قرار است روز پنجشنبه 31 فروردین ماه ورزشگاه 50 هزارنفری پارس شیراز توسط دکتر سلطانی فر وزیر محترم ورزش و جوانان افتتاح گردد. این ورزشگاه چهارمین ورزشگاه بزرگ کشور پس از آزادی، یادگار امام و نقش جهان است.
   وی با اعلام اینکه عملیات احداث پروژه از سال 80 آغاز شده است افزود: این مجموعه ورزشی 45 هکتاری دارای زمین چمن استاندارد طبیعی با سیستم مدرن گرمایش از کف، پیست تارتان 8 خطه، دکل های روشنایی 1200 لوکس و اسکوربردی به مساحت 104 مترمربع می باشد.
   مدیرعامل شرکت توسعه در ادامه به انتخاب سازه بتنی ورزشگاه پارس به عنوان برترین سازه بتنی سال 1393 اشاره کرد و عنوان داشت: این ورزشگاه از پروژه های شاخص و با کیفیت "شرکت توسعه اماکن ورزشی کشور" در شهرستان شیراز می باشد که دارای سازه بتنی متقارن در سه گالری، دارای سایبان فلزی با پوشش پارچه ای که حداقل 75درصد استادیوم را سرپوشیده نموده است. شرایط مناسب این ورزشگاه سبب شده که تیم های استان فارس بتوانند از فصل اینده مسابقات خود را در استادیوم ٥٠ هزار نفری پارس برگزار کنند.
   مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی تصریح کرد: از دیگر امکانات این ورزشگاه می توان به سونای خشک و جکوزی، ساختمان اداری، پارکینگ و همچنین فضاهای مخصوص تماشاگران و مهمانان ویژه می باشد.
   مدبر در خاتمه اظهار داشت: این پروژه با تلاش مهندسان، کارشناسان و کارگران زحمتکش شرکت توسعه آماده بهره برداری برای مردم ورزشدوست فارس است. بسیار خوشحال هستیم که پس از افتتاح ورزشگاه زیبای نقش جهان اصفهان در سال ١٣٩٥، حالا با افتتاح ورزشگاه بزرگ پارس ، خدمتی دیگر برای جامعه ورزش کشور انجام داده ایم.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,783,881
تعداد بازدید امروز : 28,343
تعداد بازدید دیروز : 23,118
آخرین به روزرسانی : 1397/03/02