امروز : دوشنبه 31 اردیبهشت 1397
   
  • معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان در نشست با روسا و نایب رئیسان هیاتهای ورزشی استان:

   عرصه ورزش، عرصه گسترده و ارزشمندی است که نباید مورد غفلت قرار گیرد

   عرصه ورزش، عرصه گسترده و ارزشمندی است که نباید مورد غفلت قرار گیرد

   نشست صمیمی و کاری مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان با رؤسا و نایب رئیسان هیأت‌های ورزش استان با حضور سید بیوک موسوی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان نشست صمیمی و کاری مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان با رؤسا و نایب رئیسان هیأت‌های ورزش استان با حضور سید بیوک موسوی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری برگزار شد.
   دراین نشست معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان، ضمن تقدیر از همه کسانی که نقش موثری در توسعه ورزش استان داشته اند اظهار کرد: عرصه ورزش عرصه گسترده و ارزشمندی است که نباید مورد غفلت قرار گیرد.
   موسوی بر داشتن نگاه و رویکردی نو و صحیح به ورزش تاکید کرد و افزود: برای رفع مشکلات این حوزه راهکارهایی ارائه شود تا با برنامه ریزی و جذب اسپانسر بتوانیم از ظرفیت ویژه استان در این عرصه نهایت بهره وری را داشته باشیم.
   موسوی با اشاره به اینکه باید به سوی تعریف‌های جدید درآمدزایی در ورزش رفت، افزود: امروزه در دنیا ورزش تبدیل به یک صنعت شده است و در بسیاری از کشورها عرصه ای درآمدزا می باشد، با توجه به این امر، یکی از اهداف ما در این حوزه باید توجه به این مسأله باشد و برای رسیدن به این هدف برنامه ریزی نمود، بنابراین تحول در ورزش مستلزم برنامه‌ریزی با نگاه به افق بلند ملی و بین‌المللی است.
   معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان ضمن تاکید بر لزوم توجه به ورزش‌های خانوادگی و همگانی، ابراز کرد: یکی از گرفتاری‌های استان زنجان استارت پروژه‌هایی با قدمت چندین ساله است و هر پروژه‌ای که از زمان‌بندی عقب ماند، توجیه اقتصادی و ... ندارد.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,731,232
تعداد بازدید امروز : 22,181
تعداد بازدید دیروز : 25,433
آخرین به روزرسانی : 1397/02/31