امروز : دوشنبه 31 اردیبهشت 1397
   
  • مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان در نشست با روسا و نایب رئیسان هیات‌های ورزشی استان:

   در رفع مسائل و چالش‌های اجتماعی، ورزش به تنهایی می تواند عامل مهم و تاثیر گذاری باشد

   در رفع مسائل و چالش‌های اجتماعی، ورزش به تنهایی می تواند عامل مهم و تاثیر گذاری باشد

   علی جوان مدیر کل ورزش و جوانان استان در نشست با روسا و نایب رئیسان هیاتهای ورزشی و با حضور سید بیوک موسوی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: باید زیرساخت‌های ورزشی در استان زنجان فراهم شود تا بتوان از ظرفیت موجود در استان نهایت بهره برداری شود.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان، علی جوان مدیر کل ورزش و جوانان استان در نشست با روسا و نایب رئیسان هیاتهای ورزشی و با حضور سید بیوک موسوی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: باید زیرساخت‌های ورزشی در استان زنجان فراهم شود تا بتوان از ظرفیت موجود در استان نهایت بهره برداری شود.
   جوان ضمن تاکید بر توسعه ورزش همگانی بیان داشت: ورزش همگانی اهمیت زیادی دارد و در بالا بردن سطح سلامت جسمی و روانی جامعه بسیار موثر است و علاوه بر این توسعه ورزش قهرمانی مستلزم توسعه ورزش همگانی است بنابراین می بایست برنامه ای مدون و اصولی داشته باشیم تا بتوانیم زمینه استفاده از تمامی ظرفیتهای سالنهای ورزشی را برای مردم فراهم آوریم.
   مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره بر لزوم وجود انسجام در بین هیأت‌های ورزشی استان زنجان، اظهار کرد: باید اقداماتی انجام شود تا فعالیت ورزشی در روستاها و در بخش بانوان نیز افزایش پیدا کند.
   جوان ورزش را عامل مهمی در فرهنگ جوامع دانست و تصریح کرد: در بخش فرهنگی و در زمینه رفع مسائل و چالش‌های اجتماعی ورزش به تنهایی می تواند به عنوان معجزه‌گر عمل کند.
   وی در پایان با اشاره به رعایت موازین شرعی و فرهنگی در امر ورزش بیان کرد: ملاحظات فرهنگی به ویژه در بخش ورزش بانوان باید با دقت بیشتری انجام شود.
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 12,731,259
تعداد بازدید امروز : 22,208
تعداد بازدید دیروز : 25,433
آخرین به روزرسانی : 1397/02/31