امروز : چهارشنبه 28 آذر 1397
   
    •  
    • فهرست اخبار
      آغاز مسابقات کشتی فرنگی المپیاد کشوری استعدادهای برتر به میزبانی خراسان جنوبی

      آغاز مسابقات کشتی فرنگی المپیاد کشوری استعدادهای برتر به میزبانی خراسان جنوبی

      302 کشتی گیر فرنگی کار نوجوان از 29 استان کشور در شهر بیرجند استان خراسان جنوبی به مصاف حریفان خود بر روی تشک می روند.

      آغاز رقابت های ترامپولین استعدادهای برتر ورزش کشور به میزبانی کرمانشاه

      آغاز رقابت های ترامپولین استعدادهای برتر ورزش کشور به میزبانی کرمانشاه

      رقابت های ژیمناست های نخستین المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور در رشته ترامپولین با حضور الهی تبار معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه، صابر رحیمی مدیرکل ورزشو جوانان استان کرمانشاه، سلیمانی دبیر فدراسیون ژیمناستیک در کرمانشاه آغاز شد.

      المپیاد ورزشی استعدادهای برتر،شور و شوق به ورزش کشور و استان ها داده است

      مدیر کل ورزش و جوانان در افتتاحیه المپیاد استعدادهای برتر در رشته قایقرانی:

      المپیاد ورزشی استعدادهای برتر،شور و شوق به ورزش کشور و استان ها داده است

      افتتاحیه المپیاد استعدادهای برتر در رشته قایقرانی عصر امروز با حضور مدیرکل ورزش و جوانان ، نماینده وزارت ورزش و جوانان، اعضای فدراسیون قایقرانی ، و مسئولین استان در اسکله قایقرانی دهکده گردشگردی بوشهر برگزارشد.

      شناسایی 5 ورزشکار کرمانی از دل المپیاد نخبگان راگبی

      شناسایی 5 ورزشکار کرمانی از دل المپیاد نخبگان راگبی

      به دنبال برگزاری المپیاد استعدادهای برتر ورزشی کشور در رشته راگبی که به میزبانی گرگان برگزار شد، با نظر کمیته فنی و استعدایابان نخبگان، 5 راگبی باز کرمانی به منظور آماده سازی برای المپیک 2022 انتخاب شدند.

      شطرنج باز رفسنجانی نایب قهرمان المپیاد استعدادهای برتر کشور

      شطرنج باز رفسنجانی نایب قهرمان المپیاد استعدادهای برتر کشور

      حامد بهروزی مقدم، شطرنج باز رفسنجانی در المپیاد استعدادهای برتر شطرنج کشور که به میزبانی رشت برگزار شد، عنوان نایب قهرمانی رقابت ها را از آن خود کرد.

      درخشش بوکسورهای کردستانی در المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور

      درخشش بوکسورهای کردستانی در المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور

      تیم بوکس کردستان در پایان رقابت های المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور که به میزبانی سیستان و بلوچستان برگزار شد با کسب یک طلا، چهار نقره و یک برنز در جایگاه سوم تیمی قرار گرفت

      موفقیت ورزشکار بوشهری در ورزش پهلوانی و زورخانه ای المپیاد استعدادهای برتر کشور

      موفقیت ورزشکار بوشهری در ورزش پهلوانی و زورخانه ای المپیاد استعدادهای برتر کشور

      در این مسابقات اصغر محمد حسنی در رشته چرخ تیز و چمنی به یک نشان نقره و یک برنز دست یافت.

      قهرمانی تیم پسران اصفهان و دختران تهران در المپیاد استعدادهای برتر تفنگ

      با حضور 30 تیم از 29 استان رقم خورد

      قهرمانی تیم پسران اصفهان و دختران تهران در المپیاد استعدادهای برتر تفنگ

      با برگزاری المپیاد استعدادهای برتر تیراندازی- تفنگ، تیم پسران اصفهان و دختران تهران توانستند با کسب بالاترین امتیاز به مقام قهرمانی دست پیدا کنند.

      نوجوان قزوینی نایب قهرمان رقابت های شطرنج المپیاد استعدادهای برتر کشور شد

      نوجوان قزوینی نایب قهرمان رقابت های شطرنج المپیاد استعدادهای برتر کشور شد

      آبتین عطاخان شطرنج باز شایسته و نوجوان قزوینی عنوان نایب قهرمانی مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور را در این رشته کسب کرد.

      قهرمانی تیم پسران اصفهان در المپیاد استعدادهای برتر تفنگ

      قهرمانی تیم پسران اصفهان در المپیاد استعدادهای برتر تفنگ

      المپیاد استعدادهای برتر رشته تفنگ با حضور 30 تیم از 29 استان کشور برگزار شد

کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.
مجموع بازدیدها : 17,841,913
تعداد بازدید امروز : 16,641
تعداد بازدید دیروز : 23,877
آخرین به روزرسانی : 1397/09/28